Alvaro Palacios

 • Alvaro Palacios

  Palacios šeima vyndarystėje dirba beveik 400 metus. Jų šaknys yra Rioja regione, Rioja Baja subregione Palacios Remondo vyninėjė, kuri veikia iki šių dienų. Joje, tarp kitų aštuonių brolių ir seserų užaugo Alvaro Palacios. Rioja Baja subregionas tai Riojos dalis, kurioje vyrauja Grenache vynuogių veislė.Būtent Grenache dominuoja Rioja vynuose iš Rioja Baja. Šie vynai yra elegantiški, švelnių taninų, raudonųjų uogų ir gėlių aromato. Galbūt tai lėmė Alvaro meilę Grenache ir pastūmė jį į Prioratą.

   Po studijų Bordo pirma Alvaro Palacios darboviete buvo Petrus vyninė. Įkvėptas geriausių Bordo vynų, Alvaro tikėjo, kad istoriniai Ispanijos regionai turi ne mažesnį potencialą. Ieškodamas tinkamos vietos Alvaro atkreipė dėmesį į tada nežinomą Prioratą. Metęs viską savo gimtajame regione, 1989 Alvaro Palacios persikėlė į Prioratą gaminti vyno iš išnykstančių senų nsekiepytų vynmedžių. Iš pradžių neturėdamas pinigų jis galėjo tik pirkti vynuoges. Tačiau 1990 m. jis įsigijo savo pirmąjį vynuogyną Finca Dolfi. Dar po 3 metų, 1993 m. Alvaro įsigijo L'Ermitą vynuogyną, kuris netrukus tapo ir iki šiol yra žinomiausiu Ispanijos vynuogynu.

  Prioratas

  Vienas iš dviejų Ispanijos vyno regionų, turinčių aukščiausios kategorijos apeliaciją DOC‘a.

  Klimatas: ekstremalus, kontinentinis, ypatingai karštos ir sausos vasaros (+35C), bei šaltos ir drėgnos žiemos (-4C).

  Dirvožemis: ypatingai skurdus, vulkaninio tipo, llicorella – raudonasis ir juodasis skalūnas su kvarciniu smėliu. Gerai atspindi saulės spindulius, bei akumuliuoja dienos karsčius.

    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne