Vyno kursai: Pats sau Somelje | 2 lygis (6 degustacijos) 2024-10-02

 • Vyno kursai: Pats sau Somelje | 2 lygis (6 degustacijos) 2024-10-02

  640 
  790  Sutaupykite 150 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30
  Likutis: 12 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Į krepšelį 
  Ragaujamų vynų skaičius
  50
  Pradžia
  18:00
  Trukmė
  2.5 valandos
 • Vyno kursai pažengusiems "Pats sau Someljė 2" - puikus pasirinkimas tiems, kas jau turi bazinių žinių apie vyną bei jo gamybą, bet nori pasigilinti į vyno pasaulio subtilybes ir pakelti savo žinias iki aukštesnio ekspertiškumo lygio. Šių kursų metu nersite į žymiausius pasaulio vyno regionus.

  Sužinosite kuo tarpusavyje skiriasi vynas iš įvairių Bordo komunų ar Burgundijos kaimelių, kuo skiriasi vintage, blac de blancs ir kitų šampanų skoniai. Aklai ragausite ir tarpusavyje lyginsite bazinius, premier Cru ir Grand Cru vynus. Iš viso paragausite 50 skirtingų vynų, kurių didžiąją dalį sudarys tokios ikoninės apeliacijos kaip Brunello di Montalcino, Barolo, Barbaresco, Meursault, Montrachet, Volnay, Chateauneuf du Pape, Hermitage, Priotrat, Ribera del Duero...
  Kursą sudaro 6-ių paskaitų ciklas. Kiekvienos degustacijos metu gausite atspausdintą teorinę medžiagą su vieta užrašams bei ragausite 8-9 skirtingus vynus.

  Paskaitas ves vyno ekspertas ir someljė Dariuš Miler, studijuojantis Master of Wine institute. Master of Wine studijos laikomos sudėtingiausiomis vyno pasaulyje. Šį titulą iki šiol yra gavę tik 419 asmenų.

  Degustacijų temos:
  1. Putojančio vyno klasika: Šampano subtilybės (stiliai, kaimeliai, kokybės klasifikacijos). Kitų šalių tradiciniu metodu gaminti vynai, skirtumai su šampanu: Franciacorta, Trento DOC, Didžiosios Britanijos vynai, Cap Classique, Sekt.
  2. Bordo ir Burgundija - pasinersite į Bordo ir Burgundijos geriausių kaimelių ypatumus, išnagrinėsite šių dviejų įtakingiausių pasaulio vyno regionų kokybės klasifikacijas, jų esminius skirtumus.
  3. Luaros slėnis, Alzasas, Jura regionų apžvalga.
  4. Ronos slėnio ir Ispanijos svarbiausių vyno regionų ypatumai, vyno stiliai, kokybės klasifikacija: Cote du Rhone, Chateauneuf du Pape, Hermitage, Cote Rotie, Rioja, Ribera del Duero, Toro, Priorat, Bierzo.
  5. Italijos ikoniniai vyno regionai - skirtumai tarp subregionų, kokybės klasifikacijų. Brunello di Montalcino, Vino Nobile di Montepulciano, Bolgheri, Barolo, Barbaesco, Sicilija, Abrucai.
  6. Saldžiųjų ir pastiprintų vynų magija - susipažinsite su pagrindinėmis kategorijomis: Cheresas, Portas, Madeira, Sauternes, Tokaji, Reccioto, Ice wine.

  Degustacijos vyks kas savaitę, trečiadieniais, The Hedonist vyno parduotuvėje, adresu Gynėjų g. 14, Vilnius.

  Pirmos degustacijos data: 2024-10-02

  Pradžia: 18:00

  Trukmė: apie 2.5 val.

  Kaina asmeniui: 790 Eur (DĖMESIO: išankstinės prekybos kaina 640 eur - iki 2024 06 30)

  Kaina perkant dviems asmenims: 1340 Eur (DĖMESIO: išankstinės prekybos kaina 1190 eur - iki 2024 06 30)  
    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne