Canalicchio di Sopra

 •  

  Tai viena aukščiausiai vertinamų Brunello di Montalcino vyninių. Robert Parker vertinimais jos vynai visada yra tarp 3 geriausių Brunello di Montalcino. Vyno pasaulio masteliais Canalicchio di Sopra yra gan jauna vyninė. Pirmas vynas buvo išpilstytas 1966 metais. Tačiau Brunello di Montalcino vyno istorijoje ji užima svarbų vaidmenį. Vyninė buvo viena iš pirmų 12 vyninių įkūrusių Brunello di Montalcino konsorciumą, kuris iškėlė sau aukščiausius kokybės standartus ir tikslą tapti geriausio Italijos, ir ne tik, vyndarystės regionu. Jų dėka Brunello di Montalcino tapo toks žinomas ir vyno mėgėjams asocijuojasi su geriausiais pasaulio vynais.

     Vyninė augina tik vieną vynuogių veislę Sangiovese, todėl yra puikiai išstudijavusi kas jai geriausiai tinka, tiek vynuogyne, tiek vyninėje. Nuo geriausių poskiepių, klonų, dirvožemių, altitudžių iki medienos tankio ąžuolo statinių gamybai.

     Canalicchio di Sopra vynuogynai išsidėstę dviejuose Brunello di Montalcino Cru, Montosoli ir Canalicchio. Montosoli vynai laikomi elegantiškiausiais Brunello, jie paprastai yra gaivios rūgšties ir švelnių, nušlifuotų taninų, kvepia džiovintomis gėlėmis ir balsamiko actu. Canalicchio Cru yra šiaurinės ekspozicijos. Jo dirvožemyje ženkliai daugiau molio, todėl vynai būna svaresni, tvirtesnių taninių, tačiau vis dar gaivūs ir labai kompleksiški.

     Šiuo metu vyninė valdoma trečios kartos atstovų: Francesco, Marco, ir Simonetta.     

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne