Apie The Hedonist

 • Atrakiname vyno pasaulį

        Raktas į pasaulio geriausius vynus yra ne pinigai, o prieiga prie tokių vynų. Gerų dalykų nebūna daug, o geriausių būna labai mažai. Ši taisyklė galioja vyno pasaulyje, tiek dėl gamtos, tiek dėl žmogaus. Geriausios vietos vynuogėms auginti empiriniais metodais buvo atrastos per daugelį šimtmečių. Jų fiziškai praplėsti neįmanoma. Aukščiausios kokybės siekiantys vyndariai prioritetą teikia nemechanizuotam darbui, riboja vynmedžių derlingumą, naudoja spontaninę fermentaciją... Visa tai reikalauja didelio vyndario dėmesio tiek vynuogyne tiek vyninėje. Bandant plėstis, dėmesio pradeda stygti. Būtent todėl garsiausios pasaulyje vyninės yra nedidelės ir vyno pagamina nedaug.

  Mūsų asortimentas 

      Didžioji dalis mūsų atstovaujamų vynų yra iš nedidelių šeimos vyninių, kurias valdo entuziastingi, kartais net fanatiški žmonės. Tačiau dydis netrūkdo jiems būti vienais žinomiausių savo regiono, vynuogių veislės ar stiliaus atstovų. Jų vynus medžioja viso pasaulio vyno mylėtojai. Norinčių pirkti yra daugiau nei pagaminama vyno. Dažniausiai vynai parduodami naudojant taip vadinamas "alokacijų" sistemas, kai kiekvienai valstybei skyriamos kvotos nulemiančios kiek vyno šalis gali gauti. Neretai tenka laukti kelis metus, kol vyndarys sutinka "skirti" šiek tiek vyno ir Lietuvai. Mes džiaugiamė galėdami suteikti Jums galimybę paragauti tokio vyno.

  Kaip mes renkamės

    The Hedonist el. parduotuvė sukurta ieškantiems tik geriausių dalykų. Todėl renkamės tik iš geriausių savo srities atstovų. Į pretendentus patenka iš anksto atrinkti vynai, padarę įspūdį ragaujant juos praeityje parodose, vyno čempionatuose ar lankantis pas vyndarį. Toliau seka griežta atranka aklos degustacijos būdu. Jos metu ragaujama ne mažiau nei 10 to regiono, stiliaus ar vynuogių veislės vynų. Tarp jų visada būna keli jau esantys Lietuvoje vynai. Norime būti tikri, kad pasirenkame geriausią. Keičiantis derliaus metams vynai ragaujami iš naujo.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne