Ams Tram Gram Pomone Le vin Orange 2021 0,75L

 • Ams Tram Gram Pomone Le vin Orange 2021 0,75L

  22 
  JS 91
  Likutis: 3 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Į krepšelį 
  Tipas
  Oranžinis
  Saldumas
  Sausas
  Šalis
  Prancūzija
  Regionas
  Langedokas Rusiljonas
  Derliaus metai
  2021
  Vartoti
  dabar iki 2032
  Talpa
  0.75 L
  Gamintojas
 • Vynuogės: Terret Gris , Roussanne , Marsanne

  Vynuogyne: Vynuogynai įsikūre Minervės kaimelio pašonėje ant Cazelle plokščiakalnio , 150 metrų virš jūros lygio . Dirvožemyje  dominuoja molis ir kalkakmenis , vynuogyne taikoma ekologinė vynuogininkystė 

  Vyninėje: Roussanne, Marsanne fermentuojamos ir maceruojamios su odelėmis ir koteliais 7-10 dienų. Vėliau pridedamos pilnos kekės Terret Gris vynuogių į fermentacijos talpa  .Po fermentacijos vynai dar 3 mėnesius brandinami . 

  Skonis/Kvapas: Šviesiai oranžinės spalvos su geltonais atspindžiai .Pasižymi šiai vyno rūšiai neįprastu gaivumu. Jame jaučiamas migdolų , šermukšnių ir svarainių aromatas, o vėliau pereina prie mineralinių natų, tokių kaip titnagas. Nedaug taninų , gerai subalansuotas vynas . 

  Maisto rekomendacijos: Gastronominis vynas dėl savo gamybos pobūdžio gana universalus derinant tiek prie ežerų žuvies , tiek prie paukštienos ar kiaulienos patiekalų . Puikiai derės su Azijos ar Meksikos virtuvės patiekalais : aštresnių Indiškų patiekalų , Maroko virtuvės troškinių  , Tailando virtuvės  ar Meksikos virtuvės  tapų . Rameno . 

  Patiekimas: Atvėsinti iki 10 - 12 °C

  Stiprumas: 13,5%  

   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne