Bodegas Alvaro Domecq 1730 Palo Cortado VORS Jerez DO 0,75L

 • Bodegas Alvaro Domecq 1730 Palo Cortado VORS Jerez DO 0,75L

  75 
  Likutis: 6 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Į krepšelį 
  Tipas
  Baltas
  Saldumas
  Sausas
  Šalis
  Ispanija
  Regionas
  Cheresas
  Apeliacija
  Jerez DO
  Dominuojanti vynuogė
  Palomino
 • Vynuogės: 100% Palomino

  Vynuogyne: Derlius nuimamas rugpjūčio pabaigoje arba rugsėjo pradžioje priklausomai nuo metų. Dirbožemis - Albariza ( itin kreidingas baltas dirvožemis )

  Vyninėje: Fermentuojamas plieninėse talpyklose su kontroliuojama temperatūra.12 % alkoholio stiprumo vynas po fermentacijos " pastiprinimas " iki 15 % Brandinimas 6-7 metus senose amerikietiško ąžuolo statinėse, kurių talpa apie 600 litrų, naudojant tradicine Solera sistema Chereso regione . Brandinamas po flor - laukinių mielių sluoksnis , kuris dėl oro sąlygų susidaro tik unikaliame Chereso regione , toks brandinimas lemia, kad vynas nepatiria oksidacijos ir įgauna specifinių sūdytų migdolų, jūros dumblių , mineralų tonų.

  Skonis/Kvapas: Tamsaus gintaro spalvos vynas, turintis malonų aromatą ir subtilų skrudintų migdolų ir lazdyno riešutų, džiovintų abrikosų, figų ir datulių skonį. 

  Maisto rekomendacijos: Idealiai tinka prie dešrelių , daugiausia su Iberijos kumpiu. Taip pat puikiai dera su visų rūšių žuvimis: vėžiagyviais, ančiuviais, moliuskais , kepta žuvimi , alyvuogėmis , riešutais, baltaisiais smidrais ir japonišku maistu (sušiais , sašimiais )

  Patiekimas: Atvėsinti iki 12 - 14 °C

  Stiprumas: 19,5%   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne