Veuve Ambal

 • Veuve Ambal

  Veuve Ambal putojančio vyno namai skaičiuoja jau daugiau nei 100 metų istorija . Istorija prasidėjo 1859 metais Burgundijos regiono širdyje - Rully miesteli gimusia Anna Marie Ninot ,.1898 metais Marie Ambal tapo našle ( Veuve prancūzų kalboje reiškia našlė ) . Netrukus grįžusi į savo gimtąją Burgundija , kur šeima turėjo savo vynuogynus ir vyninę , Marie Ambal nusprendė sukurti savo putojantį vyną . Veuve Ambal netruko pelnyti įvertinimą jau 1908 metais jos vynai laimėjo pirmuosius medalius paradose , o Burgundijos putojančio vyno gerbėjams tapo atskaitos tašku . Šiuo metu vyninę vis dar valdo Marie Ambal 6 palikuonių karta .

   

  Vyninės vynuogynų plotas užima 250 hektarų Burgundijoje . Čia, žinoma, taip pat atkreipiamas dėmesys į tvarų ir aplinką tausojantį auginimą, kad poveikis gamtai būtų kuo mažesnis. Pagrindinės auginamos vynuogių veislės yra Pinot Noir, Chardonnay . Visi Veuve Ambal vynai su mielėmis laikomi ne mažiau 12 mėnesių , nors minimalus reikalavimas yra 9 mėnesiai .Tai netruko susilaukti pripažinimo , šiandien Veuve Ambal yra didžiausias Burgundijos Cremant AOC pagaminantis gamintojas , kurio tradiciniu ( šampano ) metodu gaminami putojantys vynai yra 3 pagal populiarumą visoje Prancūzijoje ir pripažystami kaip vienais geriausių pasirinkimų ieškantiems kainos/ kokybės santykio .

  Tarp daugybės per savo istoriją iškovotų titulų , medalių ir pripažinimų , vienas iš naujausių vyninės pasiekimų 2019 metais Wine Spectator Veuve Ambal Cremant vyną įtraukė tarp 100 geriausių planetoje vynų .

   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne