Cabernet Sauvignon dienos | Degustacija vasario 29 d.

 • Cabernet Sauvignon dienos | Degustacija vasario 29 d.

  15 
  Likutis: 0 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Ragaujamų vynų skaičius
  10
 • The Hedonist tęsia tradicines vynuogių pažinimo dienas ir jau vasario 29 d. kviečia atrasti Cabernet Sauvignon! Visą ketvirtadienį, jums patogiu metu kviečiame pasinaudoti reta proga ir vienoje vietoje, vienu metu susipažinti su Cabernet Sauvignon vynuoge iš 10-ies skirtingų vyndarystės regionų, 8-ių skirtingų šalių ir 5 skirtingų kontinentų.

  Cabernet Sauvignon yra viena labiausiai atpažįstamų ir plačiausiai paplitusių vynuogių veislių pasaulyje. Prie to nemažai prisidėjo faktas, jog tai viena pagrindinių vynuogių legendiniame Bordo mišinyje (ang. Bordo blend). Vienas labiausiai atpažįstamų Cabernet Sauvignon vyno aromatų – šviežiai skinti juodieji serbentai, tačiau kiekviename regione pagaminti vynai turi savitą charakterį ir aromatus. Kartu pabandykime visuose 10 kruopščiai degustacijai atrinktų vynų juos atrasti. Tikime, kad skirtingi regionai maloniai nustebins kiekvieną hedonistą. 

  Renginys vyks parodos principu. Apsilankę judėsite nuo vienos stotelės prie kitos, kur mūsų ekspertai papasakos apie skirtingus Cabernet Sauvignon vyndarystės regionus.

  Užsukti galite bet kuriuo Jums patogiu laiku, parduotuvės darbo valandomis nuo 12 iki 20 val. Įsigijus bilietą, būsite įtraukti į svečių sąrašą (automatinė registracija, jokių papildomų veiksmų imtis nereikia).

  Kaina nuo 12:00 iki 17:00 15 Eur asmeniui
  Kaina nuo 17:00 iki 20:00 20 Eur asmeniui

  Adresas: Gynėjų g. 14, Vilnius
  Vietų kiekis ribotas.

  Visais klausimais galite kreiptis 865640521 arba order@hedonista.lt

  Renginyje gali dalyvauti tik asmenys nuo 20 metų. Jo metu gali būti fotografuojama ir filmuojama.
  Iki susitikimo The Hedonist.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne