Domaine Louis Michel

 • Žmogus

  Domaine Louis Michel tai šeimos vyninė valdoma 6-tos kartos atstovo Guillaume Michel. Guillaume priskyriamas Chablis "puristams". Jo vynai tai kiekvieno someljė svajonė. Visi iki vieno daromi vienodai ir svarbiausia minimaliai įsikyšant žmogui. Tai pirma vyninė Chablis, kuri dar prieš 50 metų visai atsisakė ąžuolo. Fermentacija prasideda spontaniškai, ir vyksta gan ilgai 2-3 mėnesius. Jai pasibaigus vynas brandinamas su mielėmis 18-20 mėnesių. Ir tiek. Visas darbas atliekamas vynuogynuose. Seni vynuogynai prižiūrimi naudojant ekologinės vynininkystės praktikas. Derlius skinamas vėliau nei kitose vyninėse, paprastai pradedant 5 ryto ir baigiant 10 ryto.
  Bendraujant su Guillaume akivaizdu, kad vynas jam nėra tik pragyvenimo šaltinis. Jo žodžiai trykšta entuziazmu, o jo vynai tai tikras Chablis terroir vadovėlis.

  Gamta

  Vyninė įsikurūsi pačiame Chablis miestelyje. Per 170 veiklos metų Michel šeimos nariai sugebėjo įsigyti vynuogynus geriausiuose istorinėse Chablis zonuose, nuo garsiųjų Grand Cru: tokių kaip Les Clos, Grenouilles, Vaudesir iki daugybės Premier Cru. Tai svarbus faktas, nes augant populiarumui 1970-ais metais Chablis regionas stipriai išsiplėtė, nuo 550 ha iki 6000 ha. Naujai prijungtose teritorijose vynuogynų kokybė labai įvairi.
  Tikras Louis Michel vyninės lobis yra jos Premier Cru vynuogynų kolekcija. Jų vyninė turi net 7 skirtingus: Montee de Tonnere, Fourchame, Sechets, Vaillons, Butteaux, Forets, Montmain.

  Vynas

  Preciziški, tyrūs, elegantiški. Plieninės rūgšties ir ypač minerališki, tačiau tuo pat metu kompleksiški ir turtingi, turintys gerą stubūrą. Visa tai pasiekiama visai be ąžuolinių sttainių pagalbos. Tai Chablis etalonas.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne