Bodegas Alvaro Domecq

 • Bodegas Alvaro Domecq vyninė

  Dabartinės Bodegas Álvaro Domecq vyninės istorija prasidėjo 1850 metais , kai buvo įkurta Bodegas Pilar Aranda vyninė , kuri šimtmečiams įsitvirtino kaip vienas aukščiausios kokybės gamintojų Chereso regione .Pilar Aranda buvo pirmoji Chereso vyndarė moteris sulaukusi pripažinimo regione . Šiandien tai yra etalonas ir ikona Chereso vynų pasaulyje .Su didžiausia pagarba istorijai , tradicijoms ir palikimui 1999 m. vyninę įsigijo Álvaro Domecqas Romero gerai žinomas Cherese gimęs rejoneadorius ir didelis vynų gerbėjas . Meilė žirgams atsispindi vyninės vyno etiketėse .

   

  Bodegas Álvaro Domecq išskirtinis bruožas ir toliau yra įsipareigojimas kokybei ir atsidavimas Chereso gamybos tradicijoms, daugelį metų gaminti vienus iš labiausiai vertinamų cheresų pasaulyje

  Solerų sistema, griežta mišinių kontrolė ir rūpestingumas, su kuriuo vynai apdorojami viso proceso metu, suteikia rezultatą, kuris ir iškėlė Bodegas Álvaro Domecq tarp Chereso gamintojų., kurie pastaraisiais metais prisidėjo prie šios rūšies vyno renesanso - prestižo ir vertinamo visame pasaulyje.

   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne