Bodegas Alvaro Domecq Fino La Janda Jerez DO 0,75L

 • Bodegas Alvaro Domecq Fino La Janda Jerez DO 0,75L

  25 
  Likutis: 3 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Į krepšelį 
  Tipas
  Cheresas
  Saldumas
  Sausas
  Šalis
  Ispanija
  Regionas
  Cheresas
  Apeliacija
  Jerez DO
  Dominuojanti vynuogė
  Palomino
  Brandinimas statinėse
  7 metai
  Talpa
  0.75 L
 • Vynuogės: 100% Palomino 

  Vynuogyne: Derlius nuimamas rugpjūčio pabaigoje arba rugsėjo pradžioje priklausomai nuo metų. Dirbožemis - Albariza ( itin kreidingas baltas dirvožemis ) 

  Vyninėje: Fermentuojamas plieninėse talpyklose su kontroliuojama temperatūra.12 % alkoholio stiprumo vynas po fermentacijos " pastiprinimas " iki 15 % Brandinimas 6-7 metus senose amerikietiško ąžuolo statinėse, kurių talpa apie 600 litrų, naudojant tradicine Solera sistema Chereso  regione . Brandinamas po flor  - laukinių mielių sluoksnis , kuris dėl oro sąlygų susidaro tik  unikaliame Chereso regione , toks brandinimas lemia, kad vynas nepatiria oksidacijos ir įgauna specifinių sūdytų migdolų, jūros dumblių , mineralų tonų. 

  Skonis/Kvapas: Blyškiai auksinės spalvos ir blizgios išvaizdos , su ryškiais migdolų ir svarainių natomis aromate . Minerališko , itin sauso ir ilgo poskonio vynas 

  Maisto rekomendacijos:  Idealiai tinka prie dešrelių , daugiausia su Iberijos kumpiu. Taip pat puikiai dera su visų rūšių žuvimis: vėžiagyviais, ančiuviais, moliuskais , kepta žuvimi , alyvuogėmis , riešutais, baltaisiais smidrais  ir japonišku maistu (sušiais , sašimiais )

  Patiekimas: Atvėsinti iki 12 - 14 °C

  Stiprumas: 15% 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne