Calmel & Joseph Villa Blanche Malbec Pays d'Oc IGP 2020

 • Calmel & Joseph Villa Blanche Malbec Pays d'Oc IGP 2020

  17 
  Likutis: 0 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Tipas
  Raudonas
  Saldumas
  Sausas
  Šalis
  Prancūzija
  Regionas
  Langedokas Rusiljonas
  Dominuojanti vynuogė
  Malbec
  Derliaus metai
  2020
  Talpa
  0.75 L
  Gamintojas
 • Vynuogės: 100% Malbec

  Vynuogyne: Vynuogynuose taikomos ekologinė vynuogininkystė . Vynuogynai yra šalia Minervės kaimelio , apeliacija reikalauja , kad vynai būtų sudaryti iš skirtingų vynuogių veislių ( mišiniai ) , vienos vynuogių veislės vynai patenka į Pays d'Oc IGP klasifikacija .Vynuogynai yra 150 metrų virš jūros lygio. Klimatas yra Viduržemio jūros su žemyninio klimato įtaka .Tai lemia didelius dienos ir nakties temperatūrų skirtumus, kuri suteikia vaisiškiems nokiems vynams subalansuotos rūgšties. Dirvožemyje dominuoja molis ir kalkakmenis 

  Vyninėje: Fermentacija trunka apie 3 savaites reguliuojamoje 26-28 laipsnių temperaturoje . Vynas brandinamas  ąžuolo statinėse 4 mėnesius . 

  Skonis/Kvapas: Aromate gausu prinokusių vaisių, prieskonių ir skrudintų migdolų natų .Skonyje slyvos, juodieji vaisiai ,saldymedis, pipirmėtės, vanilė. "Pilno kūno " , smulkių , šilkinių  taninų su trupučiu rūgšties , kuri subalansuoja vyno vaisiškumą . 

  Maisto rekomendacijos: Jautienos ir ėrienos kepsniai , griliuje kepta kiauliena , mėsos troškiniai , makaronų/ pastos patiekalai, puskiečiai ir brandintais sūriais , pievagrybiais , keptais  rudeniniais grybais , kaip baravykai , raudonikis .

  Patiekimas: Atvėsinti iki 16 - 18 °C

  Stiprumas: 14%   

   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne