Vyno kursai: Pats sau somelje (6 degustacijos) Pradžia 2024-04-16

 • Vyno kursai: Pats sau somelje (6 degustacijos) Pradžia 2024-04-16

  650 
  Likutis: 0 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Ragaujamų vynų skaičius
  40
  Trukmė
  2.5 valandos
 • "Pats sau Someljė" vyno kursai - puikus pasirinkimas vyno mėgėjams, besidominantiems vynais ir norintiems sužinoti apie juos daugiau. Po šių kursų lengvai orientuositės vyno pasaulyje. Jums ne tik nereikės someljė pagalbos restorane, bet galėsite ir patys patarti kitiems.

  Kursą sudaro 6-ių paskaitų ciklas. Kiekvienos degustacijos metu ragaujama 6-7 skirtingus vynus. Turėsite maksimalų dėmesį iš dėstytojo pusės bei galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus. Kiekvienos degustacijos metu gausite atspausdintą teorinę medžiagą su vieta užrašams. Iš viso kurso metu paragausite apie 40 skirtingų vynų.

  Paskaitas ves someljė Dariuš Miler, studijuojantis Master of Wine institute ir bandantis apginti Master of Wine titulą. Master of Wine studijos ir kvalifikacija laikomos sudėtingiausiomis vyno pasaulyje. Šį titulą iki šiol yra gavę tik 419 asmenų. 

  Degustacijų temos:

  1. Vyno ir Putojančio vyno ABC - Šioje paskaitoje griausime netikrus mitus apie vynus ir putojančius vynus. Išsiaiškinsime kokie darbai atliekami vynuogynuose, vyninėje ir kaip tai įtakoja vyno stilių bei kokybę. Išmoksite teisingai ragauti ir vertinti vyną. Apžvelgsime pagrindines pasaulyje naudojamas vertinimo sistemas. Savo žinias iškart pritaikysite praktikoje, nes visus vynus ragausite "aklai" t.y. nežinodami koks vynas yra taurėje ir bandysite jį identifikuoti bei įvertinti. 
  2. Prancūzijos vyno regionai. Pasinersime į šiuolaikiniu vyndarystės etalonu laikomus regionus: Bordo, Burgundija, Šampanė.
  3. Italijos vyno regionai. Garsiausi Italijos regionai: Veneto, Pjemontas, Toskana, Italijos Pietūs.
  4. Austrijos ir Vokietijos vyno regionai bei Vyno ir maisto derinimo pagrindai.  Wachau, Mozelis. Vyno ir maisto derinimo praktika.
  5. Ispanijos ir Portugalijos vyno regionai. Rioja, Rueda, Rias Baixas, Douro, Jerez, Porto. 
  6. Naujasis Pasaulis. Čilė, Argentina, Australija, JAV, Pietų Afrika.

  Degustacijos vyks kas savaitę, antradieniais, The Hedonist vyno parduotuvėje, adresu Gynėjų g. 14, Vilnius.   

  Pirmos degustacijos data: 2024-04-16

  Pradžia: 18:00

  Trukmė: apie 2.5 val.

  Kaina asmeniui: 450 Eur

  Kaina perkant dviems asmenims: 800 Eur

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne