Bruno Giacosa Barbaresco Asili DOCG 2019

 • Bruno Giacosa Barbaresco Asili DOCG 2019

  220 
  JS 98
  Likutis: 0 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Tipas
  Raudonas
  Saldumas
  Sausas
  Šalis
  Italija
  Regionas
  Pjemontas
  Apeliacija
  Barbaresco DOCG
  Dominuojanti vynuogė
  Nebbiolo
  Brandinimas statinėse
  18 mėn.
  Derliaus metai
  2019
  Vartoti
  dabar iki 2050
  Talpa
  0.75 L
  Gamintojas
 • Vynuogės: 100 % Nebbiolo

  Vynuogyne: Vieno vynuogyno vynas iš Asili vietovės  .Vynuogyno ekspozicija: pietų ir pietvakarių . 30 metų amžiaus vynmedžiai su 45HL/ha išeiga .  Dirvožemis: kalkingas molis su dideliu smėlio kiekiu . Derlius renkamas rankomis vykdant griežtą vynuogių atranką spalio mėnesio viduryje .

  Vyninėje: Fermentacija ir maceracija: 15 dienų nerūdijančio plieno statinėse . Vėliau molaktinė fermentacija . Brandinamas 18 mėnesių prancūziško ąžuolo 110 l Botti statinėse , 6 mėnesius butelyje . Išpilstytas 2021 metų liepos mėnesį  . 

  Skonis/Kvapas: Intensyvi granato raudonumo spalva. Aromate  aptinkamos aviečių ir žemuogių natos su gėlių tonais. Skonyje gera struktūra dera su vaisių gaivumu ir smulkiais taninais. Dideliu brandos potencialu 

  Maisto rekomendacijos: Risotto su baltais triufeliais ,makaronai su stipriu pomidorų arba triufelių padažu ,jautienos , triušienos troškiniai , veršienos blauzdelės troškintos su daržovėmis , jautienos tartaras , saliami , picos su grybais , kiaulienos dešrelės su troškintomis daržovėmis , kepta žasimi, parmigiana reggiano ir pecorino regiono sūriais , brandintu čederio sūriu

  Patiekimas: Tiekti 17 - 19 °C

  Stiprumas: 14,5 %

   

  James Suckling, 2022 birželio , 98 balų vertinimas :

  "Saldus ir sultingas mandarinų, ką tik pjaustytų prinokusių braškių, vyšnių ir gėlių aromatas persiduoda į sodrų skonį su glotniais ir tankiais taninais.  Rimtos struktūros vynas  su subtilumu ir energija. Šilkinės tekstūros."

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne