Champagne Nicolas Maillart

 • Champagne Nicolas Maillart

  Nicolas Maillart tai šampanės kylanti žvaigždė. Įtakingiausias šampano žinovas Richard Juhlin, vos prieš kelis mėnesius, titulavo jį ""Champagne Grower of the year"", o britų žurnalo Decanter ""growerių"" šampanų top sąraše jo Brut Platine užėmė trečią vietą.
  Kaip ir visi Recoltant Manipulant, Nicolas Maillart šampanus daro tik iš nuosavų vynuogynų, kuriuos Maillart šeima šampanėje augina jau daugiau nei 300 metų.
  Vyninė įsikūrusi Montagne de Reims regione ir turi tik Premier Cru ir Grand Cru vynuogynus. Juose vadovaujasi ekologiniais ir biodinaminiais principais. Vynuogynai pasodinti taikant ""massal selection, dalis vynmedžių iš kurių daromas Franc de Pied šampanas auga ant neskiepytų šaknų. Kaip ir priklauso regionui, dominuojanti vynuogė yra Pinot Noir.
  Visuose Maillart šampanuose yra didelė dalis (nuo 55%) vynų fermentuotų ir brandintų ąžuolo statinėse. Statinės naudojamos neutralios t.y.mažo skrudinimo, senos, didesnės talpos, bet brandinimo laikas pakankamai ilgas 8-10 mėnesių. Tokia kombinacija neužgožia vyno, o suteikia jam kompleksiškumo ir turtingumo. Visiems vynams stabdoma Malolaktinė fermentacija bei taikomas minimalus dosage. Rezultate Maillart vynų stilius apibūdinamas kaip: ekspresyvus, turtingas, vyniškas, geros tekstūros.
  Maillart šampano namų vizitine kortele yra Pinot Noir, tačiau jų 100% Pinot Meunier Mont Martin anot Richard Juhlin yra vienas geriausių Meunier šampanų."

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne