Oddero Langhe Nebbiolo DOC 2020 0,75L

 • Oddero Langhe Nebbiolo DOC 2020 0,75L

  23 
  JS 91
  Likutis: 0 vnt.

   Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas

  Tipas
  Raudonas
  Saldumas
  Sausas
  Šalis
  Italija
  Regionas
  Pjemontas
  Apeliacija
  Langhe Nebbiolo DOC
  Dominuojanti vynuogė
  Nebbiolo
  Derliaus metai
  2020
  Vartoti
  dabar iki 2026
  Talpa
  0.75 L
  Gamintojas
 • Vynuogės: 100 % Nebbiolo

  Vynuogyne: Langhe rajono vynuogynas , 200 metrų virš jūros lygio, rytinė ekspozicija . 15 metų amžiaus vynmedžiai su su 80 Hl/ha išeiga . Derlius skinamas rankomis pirmosiomis spalio mėnesio dienomis . 

  Vyninėje: Fermentacija su maceracija maždaug 15 dienų, po to malolaktinė fermentacija ,kurios metu aitri obuolių rūgštis virsta pieno rūgštimi . Brandinamas įvairaus dydžio ąžuolo statinėse  nuo metų iki  pusantrų metų. 

  Skonis/Kvapas: Tipiškas Nebbiolo vynuogių vynas su žibuoklių , rožių  ir raudonų vaisių ( vyšnių , braškių , spanguolių )  aromatu . Odos , žemės , tabako , ąžuolo ir vanilės  natomis . Svaresnio kūno su stipriai išreikštais taninais ir rūgštimi . Ilgo poskonio vynas , puikiai atsiskleidžiantis derinant prie patiekalų . 

  Maisto rekomendacijos: Risotto su baltais  triufeliais ,makaronai su stipriu pomidorų arba triufelių padažu ,jautienos , triušienos  troškiniai  , veršienos blauzdelės troškintos su daržovėmis , jautienos tartaras , saliami , picos su grybais , kiaulienos dešrelės su troškintomis daržovėmis , kepta žasimi, parmigiana reggiano ir pecorino regiono sūriais  , brandintu  čederio sūriu 

  Patiekimas: Tiekti 17 - 19 °C

  Stiprumas: 14%

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Bendraukime

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne